Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Privatumo ir slapukų politika

Redakcija galioja nuo 2018-10-01

Mums rūpi Jūsų privatumas ir asmens duomenų saugumas. Šioje Privatumo ir slapukų politikoje (toliau – Privatumo politika) Jums aiškiai ir suprantamai pristatysime mūsų duomenų tvarkymo praktiką, asmens duomenų tvarkymo sąlygas bei kokias teises, susijusias su asmens duomenų rinkimu ir naudojimu Jūs turite.

Rekomenduojame atidžiai perskaityti pateiktą informaciją, kadangi kiekvieną kartą lankydamiesi internetinėje parduotuvėje VyriskosPinigines.lt (toliau - Parduotuvė), Jūs sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei su šiomis sąlygomis nesutinkate, mes labai apgailestaudami prašome nesilankyti Parduotuvėje ir nesinaudoti Parduotuvės paslaugomis.

Asmens duomenų apsauga

Patvirtiname, kad Parduotuvės lankytojų duomenys yra renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Mes taikome visas galimas protingas technines ir administracines priemones tam, kad surinkti duomenys apie Parduotuvės lankytojus būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Mes taikome visas galimas protingas technines ir administracines priemones tam, kad surinkti duomenys apie Parduotuvės lankytojus būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Kokius duomenis apie Jus galime rinkti?

1. Asmens duomenys kuriuos renkame jums apsiperkant:

 

2. Parduotuvėje apsipirkus galime rinkti ir tvarkyti šiuos duomenis:

 

3. Informacija, kaip naudojamos Parduotuvės funkcijos:

 

4. Asmens duomenys, kuriais su mumis nusprendžiate pasidalinti:

Kokiu tikslu renkame Jūsų asmens duomenis?

1. Tam, kad galėtume Jums parduoti ir pristatyti Jūsų išsirinktas prekes mūsų Parduotuvėje, mums būtina tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

 

2. Mes norime, kad naudojimasis mūsų Parduotuve Jums būtų kuo paprastesnis ir patogesnis, todėl nuolat atliekame Parduotuvės veiklos analizę, todėl paslaugų gerinimo ir veiklos analizės tikslu, galime tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

 

3. Tiesioginės rinkodaros tikslais (kad galėtume siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškius, kurie gali būti Jums įdomus, pateikti individualiai pritaikytus pasiūlymus ar informuoti apie taikomas akcijas), tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

Pažymime, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

Kam perduodame Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis. Pažymime, kad jūsų asmens duomenys yra perduodami tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai suteikti. Siekiant tinkamai Jums suteikti paslaugas, Jūsų asmens duomenis perduodame šiems savo partneriams:

 

Jūsų Asmens duomenis taip pat galime teikti:

Kas daroma, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Parduotuvėje yar įdiegtos fizines ir technines priemonės, kad informacija, kuri yra renkama paslaugų teikimo tikslais, būtų apsaugota. Saugų naudojimąsi Parduotuvės funkcijomis užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, visa informacija, kuri yra siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir Parduotuvės serverio, yra šifruojama.

Pažymime, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Ir nors mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad apsaugotumėme jūsų asmens duomenis, negalime garantuoti mūsų platformoje perduodamų jūsų asmens duomenų absoliutaus saugumo. Perduodami bet kokią informaciją prisiimate ir su jos perdavimu susijusią riziką. Gavę jūsų asmens duomenis, taikysime griežtas procedūras ir saugumo priemones tokių duomenų atžvilgiu.

Kiek laiko saugomi Jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina Jūsų užsakymui atlikti, bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

Slapukų politika

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Daugiau informacijos apie slapukų failus, kaip valdyti juos ir pašalinti, surasite tinklapyje – www.aboutcookies.org.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nustatymus, pasiskaitykite jos naudojimo žinyną. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad slapukai rinktų informaciją, naršyklės nustatymuose atsisakykite slapukų naudojimosi.

Pažymime, kad su slapukais susijusi informacija nenaudojama jums asmeniškai identifikuoti, o surinktus duomenis mes kontroliuojame. Slapukai gali būti naudojami:

 

Mūsų Parduotuvėje yra nuorodų į kitų įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Parduotuvė neatsako už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš Parduotuvės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Parduotuvėje naudojami slapukai:

Jūsų teisės

Kiekvienas duomenų subjektas, t.y., kiekvienas iš jūsų, kurio duomenys tvarkomi, turite šias teises:

 

Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotu, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu info@vyriskospinigines.lt ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, nenurodydami nesutikimo motyvų.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, turite teisę pateikti raštu el. paštu info@vyriskospinigines.lt.

Susisiekite su mumis

Jei Privatumo politika nėra aiški ar turite klausimų, prašymų, nusiskundimų, galite susisiekti su mumis el. paštu: info@vyriskospinigines.lt