Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Prekių grąžinimas

Pažymime, kad visoms savo prekėms suteikiame net 24 mėn. grąžinimo ir kokybės garantijas. Jei būsite nepatenkinti nusipirktos prekės kokybe, per 24 mėn. galite šią prekę pakeisti arba grąžinti be jokių ilgų procedūrų.


Jūsų patogumui įdiegėme paprastą prekių grąžinimo/keitimo procedūrą:


Nutarus grąžinti prekę, prašome užpildyti apačioje esančią, pranešimo apie prekės grąžinimą formą. Jūsų patogumui, pildant pranešimo apie prekės grąžinimą formą, Jums reikės žinoti tik išrašytos sąskaitos arba užsakymo numerį.


Užpildžius šią formą, su Jumis bus susisiekta ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųstas patvirtinimas apie Jūsų pranešimo gavimą.


Tuomet, viskas ką Jums reikės padaryti, tai palaukti mūsų atsiųsto kurjerio ir perduoti jam grąžinamą prekę. Tiesa, jeigu adresas, kuriuo turėtų atvykti mūsų kurjeris, nesutampa su prekės gavimo adresu jūsų užsakyme, būtume dėkingi, kad iškarto apie tai praneštumėte.


Tuo atveju, jeigu Jums netiko nusipirktos kokybiškos prekės dydis, spalva, modelis ar realybėje prekė atrodo ne taip patraukliai kaip nuotraukoje, per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, Jūs galite prekę grąžinti. Mes įsipareigojame per 5 darbo dienas, nuo Jūsų grąžintos prekės gavimo dienos, pakeisti prekę arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Prekės siuntimo išlaidas apmokate Jūs. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu tik tam asmeniui, kuriam buvo išrašyta sąskaita ir tik į tą sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas už prekes.


Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama prekės kokybė, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas, nuo Jūsų grąžintos prekės gavimo dienos, savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu tik tam asmeniui, kuriam buvo išrašyta sąskaita ir tik į tą sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas už prekes. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas apmokėsime mes.


Grąžinant prekes prašome prekę grąžinti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje bei tos pačios komplektacijos, kokios ji buvo gauta.

Prekės grąžinimo forma