Wild vyriška piniginė, VUJ165

Wild vyriška piniginė, VUJ165

Prekės kodas: VUJ165

Prekės ženklas: Wild

14.99
€23.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Tiesiai iš laukinių vakarų atkeliavusi juodos spalvos Wild piniginė, pasiūta iš tvirtos ir puikiai išdirbtos galvijų odos, todėl yra labai patikima ir išlaikys pačius didžiausius išbandymus.

Ši vyriška piniginė turi 2 skyrius popierinėms kupiūroms, kurie yra talpūs ir juose telpa visų nominalų eurai.

Mokėjimo, nuolaidų ar klubų narystės korteles galėsite sutalpinti į 8 tam įrengtus skyrius kortelėms, o monetas ir metalinius eurus bus galima sutalpinti užsegamame monetų skyriuje.

Piniginėje įrengti ir 3 skaidrūs skyriai, dokumentams, teisėms, ID kortelei ar nuotraukoms talpinti.

Piniginė turi ir 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Šios Wild piniginės matmenys: ilgis - 10 cm, aukštis - 12,5 cm, storis - 2 cm.

Ši vyriška piniginė yra įpakuota firminėje Wild dėžutėje.