Wild, HNR104

Wild, HNR104

Prekės kodas: HNR104

Prekės ženklas: Wild

21.50

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Wild vyriška piniginė, skirta naujų nuotykių ieškančiam vyrui. Iš natūralios ir tvirtos galvijų odos pasiūta piniginė, išlaiko net pačius ekstremaliausius išbandymus.

Visų nominalų eurai lengvai sutilps 2 talpiuose skyriuose, skirtiems popierinėms kupiūroms talpinti.

Euro centus ir kitas monetas galėsite susidėti piniginėje įrengtame užsegamame skyriuje monetoms, o mokėjimo ir kitos plastikinės kortelės, lengvai tilps specialiai joms įrengtuose 6 kortelių skyriuose.

Ši piniginė turi 1 skaidrų skyrių, kuriame galima susidėti vairuotojo pažymėjimą, ID ir kitas korteles.

2 slapti skyriai skirti saugiai paslėpti svarbius dokumentus.

Šios piniginės matmenys: ilgis - 11,5 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 1,0 cm.

Šią piniginę rasite įpakuotą Wild firminėje dėžutėje.