Wild, HNR089

Wild, HNR089

Prekės kodas: HNR089

Prekės ženklas: Wild

18.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši Vokietijoje gimusi vyriška Wild piniginė, pasiūta iš tvirtos ir puikiai išdirbtos natūralios galvijų odos, todėl yra itin patikima ir išlaiko net pačius ekstremaliausius išbandymus.

Ši vyriška piniginė turi 2 skyrius popierinėms kupiūroms, kurie yra pakankamai talpūs, kad juose tilptų visų nominalų eurai.

Mokėjimo, nuolaidų, klubų narystės korteles galėsite sutalpinti į 7 įrengtus skyrius kortelėms, o monetas ir metalinius eurus galima sutalpinti užsegamame skyriuje monetoms.

Piniginėje įrengti 3 skaidriūs skyriai, dokumentams, teisėms ir asmens tapatybės kortelei susidėti.

Piniginė turi ir 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Šios Wild piniginės matmenys: ilgis - 12,5 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Ši Wild piniginė yra įpakuota įprastoje dėžutėje.