Vyriška Pierre Cardin odinė piniginė, HUJ151

Vyriška Pierre Cardin odinė piniginė, HUJ151

Prekės kodas: HUJ151

Prekės ženklas: Pierre Cardin

36.50

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši moderni Pierre Cardin piniginė, elegantiškai papuoš kiekvieną vyrą.

Ši piniginė turi 2 visų nominalų popierines eurų kupiūras talpinančius skyrius.

Užsegamas euro monetų skyrius ir net 9 kortelių skyriai užtikrins, kad visos jūsų mokėjimo, nuolaidų ar narystės klubuose kortelės būtų vienoje vietoje.

Piniginė taip pat turi 2 skaidrius skyrius asmens tapatybės kortelėms ar nuotraukoms talpinti bei 1 slaptą, svarbiems jūsų dokumentams saugiai paslėpti, skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 10,5 cm, aukštis - 8,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota elegantiškoje Pierre Cardin dėžutėje.