Vyriška nedidelė Pierre Cardin piniginė, VUJ157

Vyriška nedidelė Pierre Cardin piniginė, VUJ157

Prekės kodas: VUJ157

Prekės ženklas: Pierre Cardin

25.00
€30.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Puikiai išpildytas ergonomiškas dizainas užtiktina, kad į šią nedidelę juodos spalvos Pierre Cardin piniginę sutilps viskas ko reikia.

Šioje nedidelėje vyriškoje piniginėje yra įrengti 2 skyriai popierinėms kupiūroms, kuriuose gali tilpti visų nominalų eurai.

Piniginė turi užsegamą euro monetų skyrių ir 1 kortelių skyrių, kuriame galėsite sudėti ne vieną savo nuolaidų kortelę.

Šios nedidelės piniginės matmenys: ilgis - 9 cm, aukštis - 9 cm, storis - 2 cm.

Piniginė supakuota į Pierre Cardin dėžutę.