Vieenza, HNJ073

Vieenza, HNJ073

Prekės kodas: HNJ073

Prekės ženklas: Vieenza

23.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Klasikinės vyriškos piniginės Vieenza yra gaminamos iš natūralios odos, todėl pasižymi dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Vieenza piniginės skirtos vertinantiems klasikinį stilių vyrams.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms euro kupiūroms, kuriuose lengvai gali sutilpti visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 skyrius monetoms ir 7 skyriai kortelėms. Kortelių skyriuose galima talpinti ir po keletą kortelių.

Piniginė turi 3 skaidrius skyrius ID kortelėms ar savo mėgstamiausioms nuotraukoms talpinti, bei 2 slaptus skyrius, kuriuose galima saugiai pasidėti svarbius dokumentus.

Ši Vieenza piniginė taip pat turi 1 atskirą užsegamą skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota paprastoje pakuotėje.