Piroyce, HUR092

Piroyce, HUR092

Prekės kodas: HUR092

Prekės ženklas: Piroyce

15.98

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši užsegama vyriška piniginė, pagaminta iš PU odos - šiuolaikinės medžiagos, kuri apjungia geriausias natūralios odos ir žmogaus rankomis pagamintų medžiagų savybes.

Piniginėje įrengti 2 talpūs skyriai popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai bei 1 papildomas užsegamas skyrius, reikalingas norint atskirti kitos šalies valiutai.

Piniginė turi 1 užsegamą skyrių monetoms ir 6 skyrius kortelėms, kuriuose galima patalpinti po keletą kortelių.

Piniginėje yra 1 skaidrus skyrius, ID kortelei ar savo mėgstamiausiai nuotraukai įsidėti ir 2 slapti skyriai, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginėje taip pat įrengtas 1 atskiras užsegamas skyrius.

Piniginės matmenys: ilgis - 11,5 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Piroyce vyriška piniginė įpakuota įprastoje dėžutėje.