Pierre Cardin vyriška piniginė, HNJ188

Pierre Cardin vyriška piniginė, HNJ188

Prekės kodas: HNJ188

Prekės ženklas: Pierre Cardin

30.00
€40.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Solidi natūralios odos Pierre Cardin vyriška piniginė.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms susidėti.

Piniginėje taip pat rasite užsegamą skyrių euro centų monetoms talpinti ir net 8 skyrius mokėjimo bei nuolaidų kortelėms susidėti.

Piniginė taip pat turi 1 skaidrų skyrių, kuriame galima patalpinti ID kortelę, vairuotojo teises ar mylimo žmogaus nuotrauką.

Piniginės matmenys: ilgis - 12,5 cm, aukštis - 9 cm, storis - 2,5 cm.

Piniginė įpakuota į solidžią ir stilingą Pierre Cardin dėžutę, todėl puikiai tiks pirkti kaip dovaną.