Pierre Cardin vyriška odinė piniginė, HUJ180

Pierre Cardin vyriška odinė piniginė, HUJ180

Prekės kodas: HUJ180

Prekės ženklas: Pierre Cardin

37.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Pierre Cardin - tai išskirtinės ir niekuomet nesenstančios elegancijos stilius, kiuriuo pasižymi ir ši vyriška piniginė.

Šioje piniginėje yra 2 talpūs skyriai popierinėms kupiūroms, kuriuose lengvai gali sutilpti visų nominalų eurai.

Taip pat, šioje Pierre Cardin vyriškoje piniginėje yra 1 užsegamas skyrius euro centams ir monetoms bei 6 talpūs skyriai plastikinėms mokėjimo kortelėms.

Piniginė turi 3 skaidrius skyrius, kuriuose galėsite patalpinti ID kortelę, vairuotojo teises ar mėgstamiausias savo nuotraukas.

Piniginė turi ir 1 slaptą skyrių, kuriame galima saugiai paslėpti svarbius dokumentus bei 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Pierre Cardin piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Pierre Cardin piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.