Pierre Cardin vyriška odinė piniginė, HUJ152

Pierre Cardin vyriška odinė piniginė, HUJ152

Prekės kodas: HUJ152

Prekės ženklas: Pierre Cardin

36.50

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Kaprizingo dizaino Pierre Cardin vyriška piniginė yra patikima, kokybiška ir skirta vyrams, kurie rūpinasi savo stiliumi.

Piniginė turi 2 visus popierinius eurų banknotus talpinančius skyrius.

Piniginėje įrengtas užsegamas euro monetų skyrius ir net 9 kortelių skyriai, kurie leis visas jūsų mokėjimo, nuolaidų ir narystės klubuose kortelės laikyti vienoje vietoje.

Piniginė turi ir 2 skaidrius, asmens tapatybės kortelėms ar nuotraukoms skirtus skyrius bei 1 slaptą skyrių, skirtą nedideliems daiktams saugiai paslėpti.

Piniginės matmenys: ilgis - 10,5 cm, aukštis - 8,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota elegantiškoje ir modernioje Pierre Cardin dėžutėje, kuri atstos puikų dovanos įpakavimą.