Pierre Cardin piniginė, HUJ183

Pierre Cardin piniginė, HUJ183

Prekės kodas: HUJ183

Prekės ženklas: Pierre Cardin

30.00
€40.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Klasikinė ir elegantiška Pierre Cardin vyriška piniginė.

Ši Pierre Cardin piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms.

Piniginėje yra užsegamas skyrius euro centų monetoms, 8 skyriai mokėjimo bei nuolaidų kortelėms, bei 1 papildomas užtrauktuku užsegamas skyrius.

Piniginė taip pat turi 3 skaidrius skyrius, kuriuose galėsite patalpinti ID kortelę, vairuotojo teises ar mėgstamiausias nuotraukas.

Piniginės matmenys: ilgis - 11,5 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Piniginė įpakuota stilingoje Pierre Cardin dėžutėje, todėl puikiai tinka pirkti kaip dovaną vyrui.