Vyriška Pierre Cardin odinė piniginė, HNJ094

Vyriška Pierre Cardin odinė piniginė, HNJ094

Prekės kodas: HNJ094

Prekės ženklas: Pierre Cardin

26.99
€39.50

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Pierre Cardin vyriškos piniginės, pasižymi klasikine elegancija, kuri yra meistriškai suderinta su išskirtinėmis spalvomis bei formomis.

Ši Pierre Cardin vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose lengvai telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra užsegamas skyrius monetoms ir 9 talpūs skyriai mokėjimo, nuolaidų ar narystės klubuose kortelėms.

Piniginė turi net 3 slaptus ir sunkiai pasiekiamus skyrius, kuriuose galima saugiai paslėpti nedidelius daiktus ar svarbius dokumentus.

Šios Pierre Cardin vyriškos piniginės pagrindiniai matmenys yra: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 1,5 cm.

Vyriška piniginė yra įpakuota firminėje Pierre Cardin prekės ženklu pažymėtoje dėžutėje.