Vyriška Emporio Valentini piniginė, HNJ046

Vyriška Emporio Valentini piniginė, HNJ046

Prekės kodas: HNJ046

Prekės ženklas: Emporio Valentini

28.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Emporio Valentini vyriškos piniginės - tai itališkos klasikos dalis. Gaminama atkreipiant dėmesį net į mažiausias smulkmenas, ši piniginė garantuoja, kad ja savininkas džiaugsis ilgus metus.

Vyriškoje piniginėje lengvai sutalpinsite visų nominalų eurus ir kitas popierines kupiūras, kadangi piniginė turi 2 talpius kupiūrų skyrius.

Monetoms ir centams patalpinti, piniginėje įrengtas 1 užsegamas skyrius. Savo mokėjimo ir nuolaidų korteles galėsite sutalpinti net 8 tam skirtuose skyriuose.

Piniginėje taip pat įrengtas 1 skaidrus skyrius, kuriame galima patalpinti savo teises, ID kortelę arba mylimiausių namiškių nuotrauką.

Ši piniginė lengvai telpa švarko ar kelnių kišenėje. Piniginės matmenys: ilgis - 12,5 cm, aukštis - 10 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota Emporio Valentini firminėje dėžutėje. Puiki dovana vyrui!