Vyriška piniginė ELLINI, VNR015

Vyriška piniginė ELLINI, VNR015

Prekės kodas: VNR015

Prekės ženklas: Ellini

23.99

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši, klasikinio dizaino, vyriška piniginė pagaminta iš kokybiškos natūralios odos, apdirbtos pagal naujausias technologijas, todėl yra patikima ir ilgaamžė.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 užsegamas talpus skyrius monetoms ir net 10 skyrių kortelėms.

Piniginėje yra 3 skaidrūs skyriai, kuriuose galima patalpinti ID korteles ar savo mėgstamiausias nuotraukas ir 3 slapti skyriai, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginėje taip pat yra 1 atskiras užsegamas skyrius.

Piniginės matmenys: ilgis - 9,5 cm, aukštis - 12,5 cm, storis - 1,5 cm.

Piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.