Vyriška piniginė Ellini, HUR063

Vyriška piniginė Ellini, HUR063

Prekės kodas: HUR063

Prekės ženklas: Ellini

22.90

Prekės pristatymo kaina: 2.99€

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €3.0.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Elegantiškos ir patikimos Ellini vyriškos piniginės gaminamos iš kokybiškos odos, todėl pasižymi aukštu patvarumu.

Ellini piniginė turi 2 skyrius popierinėms kupiūroms dėti, kuriuose be vargo ir lengvai sutelpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra ir 1 užsegamas skyrius monetoms bei net 13 talpių skyrių kortelėms, į kuriuos galima sutalpinti, kad ir po keletą kortelių.

Ši vyriška piniginė turi 1 skaidrų skyrių, kuriame tilps vairuotojo pažymėjimas, bei 2 slapti skyriai, į kuriuos galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus ar nedidelius daiktus.

Šios Ellini piniginės matmenys: ilgis - 11,5 cm, aukštis - 10 cm, storis - 1,5 cm.

Piniginė įpakuota firminėje Ellini prekės ženklo dėžutėje.