Vyriška piniginė Ellini, HUJ065

Vyriška piniginė Ellini, HUJ065

Prekės kodas: HUJ065

Prekės ženklas: Ellini

23.99

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši užsegama horizontalios formos vyriška Ellini piniginė yra pagaminta iš natūralios ir labai kokybiškos odos, todėl sėkmingai nešiosis ilgą laiką.

Ellini piniginė turi 2 skyrius euro kupiūroms dėti, kuriuose sutelpa visų nominalų eurai.

Piniginė turi 1 užsegamą skyrių euro centams ir 7 skyrius plastikinėms mokėjimo ar nuolaidų kortelėms, kuriuose galima sutalpinti ir po keletą kortelių.

Piniginė taip pat turi ir 3 skaidrius skyrius, kuriuose galima patalpinti ID korteles, vairuotojo pažymėjimą, savo mėgstamiausią nuotrauką ar kitus dokumentus.

Šioje Ellini piniginėje taip pat rasite ir 1 atskirą, patikimu užtrauktuku užsegamą skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Ši Ellini vyriška piniginė įpakuota firminėje elegantiškoje dėžutėje.