Vyriška piniginė Ellini, HNR066

Vyriška piniginė Ellini, HNR066

Prekės kodas: HNR066

Prekės ženklas: Ellini

23.99

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Elegantiškos Ellini vyriškos piniginės, gaminamos iš kokybiškos galvijų odos, kas garantuoja patikimumą ir ilgalaikį piniginės nešiojimą.

Ellini vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje rasime 1 užsegamą skyrių dėti monetoms ir 7 skyrius mokėjimo ar nuolaidų kortelėms talpinti.

Piniginėje yra 3 skaidrūs skyriai nuotraukoms ar asmens tapatybės dokumentams dėti, bei 2 slapti skyriai, kuriuose saugiai paslėpsite mažus daiktus ar nedidelius dokumentus.

Ši Ellini vyriška piniginė taip pat turi 1 atskirą, patikimai užtrauktuku užsegamą, skyrių.

Šios piniginės matmenys yra: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Piniginė įpakuota elegantiškoje Ellini prekės ženklu pažymėtoje dėžutėje, todėl puikiai tinka pirkti kaip dovaną savo vyrui!