CSC, HUM009

CSC, HUM009

Prekės kodas: HUM009

Prekės ženklas: CSC classic

15.98
€21.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši tradicinio klasikinio dizaino, tačiau neeilinės išvaizdos vyriška piniginė pagaminta iš natūralios ir kokybiškos galvijų odos, kuri pasižymi elastingumu ir dideliu ilgaamžiškumu.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai bei 1 papildomą užsegamą skyrių, atskirti kitos šalies valiutai.

Piniginėje yra 1 užsegamas skyrius monetoms ir 3 skyriai kortelėms, galintys talpinti po keletą kortelių.

Piniginėje yra 2 skaidrūs skyriai, kuriuose galima patalpinti ID korteles ar savo mėgstamiausias nuotraukas ir 2 slapti skyriai, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginės matmenys: ilgis - 11 cm, aukštis - 9 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota paprastoje dėžutėje.