Calvin Klein, HNJ056

Calvin Klein, HNJ056

Prekės kodas: HNJ056

Prekės ženklas: Calvin Klein

43.00

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši, ergonomiška ir ypač plona Calvin Klein vyriška piniginė, gali būti puiki dovana vyrui, kurią jis neabejotinai įvertins.

Kadangi piniginė yra plona, ji turi 1 skyrių popierinėms kupiūroms, kuriame gali tilpti visų nominalų eurai.

Piniginėje taip pat yra 1 užsegamas skyrius euro monetoms ir 4 skyriai kortelėms, kuriuose galėsite susidėti svarbiausias ir dažniausiai naudojamas mokėjimo ar nuolaidų korteles.

Piniginėje įrengti ir 2 slapti skyriai, kuriuose galėsite paslėpti nedidelius, tačiau svarbius dokumentus.

Šios, ypatingai plonos, vyriškos Calvin Klein piniginės matmenys yra: ilgis - 12 cm, aukštis - 10 cm, storis - tik 0,9 cm.

Ši piniginė įpakuota firminėje Calvin Klein dėžutėje.