Vyriška Bellugio piniginė, VUR027

Vyriška Bellugio piniginė, VUR027

Prekės kodas: VUR027

Prekės ženklas: Bellugio

23.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši klasikinio dizaino, užsegama vyriška piniginė yra pagaminta iš natūralios odos. Kadangi oda išdirbta pagal naujausias technologijas, piniginė pasižymi dideliu patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Piniginė turi 1 talpų skyrių popierinėms kupiūroms, kuriame telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 užsegamas skyrius monetoms ir net 12 skyrių kortelėms, kuriuose galima talpinti ir po keletą kortelių. Taigi ši piniginė puikiai tiks turintiems daug kortelių.

Piniginėje yra 2 skaidrūs skyriai, kuriuose galima patalpinti ID korteles ar savo mėgstamas nuotraukas bei keletas slaptų skyrių, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginės matmenys: ilgis - 9,5 cm, aukštis - 12,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.