Vyriška Bellugio piniginė, VUJ060

Vyriška Bellugio piniginė, VUJ060

Prekės kodas: VUJ060

Prekės ženklas: Bellugio

22.70

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Tradicinės ir patikimos klasikinio dizaino Bellugio vyriškos piniginės yra pagamintos iš natūralios ir pagal naujausias technologijas apdirbtos galvijų odos.

Šios vyriškos piniginės turi 1 talpų skyrių, dėti popierinėms kupiūroms. Šiame skyriuje lengvai telpa visų nominalų eurai.

Piniginėse yra 1 užsegamas skyrius monetoms ir net 12 talpių skyrių plastikinėms kortelėms, kuriuose galima talpinti net ir po keletą plastikinių kortelių.

Piniginės turi 2 skaidrius skyrius, kuriuose galima patalpinti vairuotojo teises, kitus dokumentus ar savo mylimiausių šeimos narių nuotraukas.

Šiose Bellugio piniginėse taip pat yra 1 atskiras patikimai užtrauktuku užsegamas skyrius.

Piniginių matmenys: ilgis - 9,5 cm, aukštis - 12 cm, storis - 2 cm.

Šios vyriškos piniginės įpakuotos firminėje Bellugio dėžutėje.