Vyriška Bellugio piniginė, VUJ059

Vyriška Bellugio piniginė, VUJ059

Prekės kodas: VUJ059

Prekės ženklas: Bellugio

21.69

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Praktiškos ir patikimos Bellugio vyriškos piniginės yra skirtos vyrams, vertinantiems praktiškumą. Bellugio vyriškos piniginės pagamintos iš natūralios odos, todėl pasižymi dideliu patikimumu.

Ši vertikalios formos piniginė turi 1 talpų skyrių popierinėms kupiūroms dėti, kuriame lengvai sutelpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 užsegamas skyrius monetoms bei centams ir net 10 skirtingų ir talpių skyrių kortelėms, kuriuose galima talpinti ir po keletą kortelių.

Šioje vyriškoje piniginėje yra 2 skaidrūs skyriai, kuriuose galima patalpinti ID korteles ar savo mėgstamas nuotraukas bei 2 slapti skyriai, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginės matmenys yra: ilgis - 9,5 cm, aukštis - 12 cm, storis - 2 cm.

Vyriška piniginė yra įpakuota į firminę dėžutę.