Vyriška Bellugio piniginė, VNR025

Vyriška Bellugio piniginė, VNR025

Prekės kodas: VNR025

Prekės ženklas: Bellugio

22.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši vyriška piniginė pagaminta iš natūralios ir minkštos odos, kuri yra kokybiškai išdirbta, elastinga ir ilgaamžė.

Piniginė turi 1 talpų skyrių popierinėms kupiūroms, kuriame telpa visų nominalų eurai, bei 1 papildomą užsegamą skyrių, atskirti kitos šalies valiutai.

Piniginėje yra 1 užsegamas skyrius monetoms ir 7 skyriai kortelėms, kuriuose galima talpinti ir po keletą kortelių.

Piniginėje yra 1 skaidrus skyrius, kuriame galima patalpinti ID kortelę ar savo mėgstamą nuotrauką ir keletas slaptų skyrių, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginės matmenys: ilgis - 9 cm, aukštis - 12,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.