Vyriška Bellugio piniginė, HUJ057

Vyriška Bellugio piniginė, HUJ057

Prekės kodas: HUJ057

Prekės ženklas: Bellugio

21.69

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Praktiška ir funkcionali Bellugio vyriška piniginė yra pagaminta iš natūralios odos. Kadangi oda išdirbta pagal naujausias technologijas, piniginė pasižymi dideliu patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose lengvai telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje taip pat yra ir 1 užsegamas skyrius euro monetoms, o įrengti net 7 skyriai plastikinėms kortelėms, leis sutalpinti net po keletą kortelių.

Savo asmens tapatybės kortelę ar teises lengvai susidėsite įrengtuose 3 skaidriuose skyriuose.

Šioje Bellugio piniginėje taip pat įrengti 2 slapti skyriai, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus bei 1 atskiras užtrauktuku užsegamas skyrius.

Šios piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9 cm, storis - 2 cm.

Piniginė Bellugio įpakuota firminėje dėžutėje.