Vyriška Bellugio piniginė, HNJ058

Vyriška Bellugio piniginė, HNJ058

Prekės kodas: HNJ058

Prekės ženklas: Bellugio

22.70

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši Bellugio vyriška piniginė, pasižymi dideliu funkcionalumu ir skirta vyrams, kurie vertina ne tik grožį, bet ir praktiškumą.

Ši vyriška piniginė, popierinėms kupiūroms talpinti, turi 2 skyrius. Juose telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra ir 1 užsegamas skyrius monetoms bei centams ir 6 skyriai mokėjimo ar nuolaidų kortelėms. Kiekviename kortelių skyriuje galima talpinti ir po keletą mokėjimo kortelių.

Šioje piniginėje taip pat rasite 3 skaidrius skyrius, kuriuose galima patalpinti savo ID korteles ar mėgstamas šeimos nuotraukas.

Piniginėje taip pat yra 1 atskiras užsegamas skyrius.

Piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota firminėje Bellugio prekės ženklo dėžutėje.