Albatross, VUR021

Albatross, VUR021

Prekės kodas: VUR021

Prekės ženklas: Albatross

32.00

Prekės pristatymo kaina: 2.49€

24 mėn. kokybės ir grąžinimo garantijos!

 • Garantijos
 • Pristatymas
 • Grąžinimas
 • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

  Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

 • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €2.5.

  Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

 • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

  Jei būsite nepatenkinti šios piniginės kokybe, per 24 mėn. galite pakeisti arba grąžinti šią piniginę be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Ši vyriška piniginė pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralios galvijų odos, apdirbtos pagal naujausias technologijas.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 itin talpus užsegamas skyrius monetoms ir 6 skyriai kortelėms.

Piniginė turi 1 skaidrų skyrių, kuriame galima patalpinti ID kortelę ar savo mėgstamiausią nuotrauką ir 3 slaptus skyrius, kuriuose galima saugiai patalpinti svarbius dokumentus.

Piniginės matmenys: ilgis - 9 cm, aukštis - 13 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.