Firminės Pierre Cardin vyriškos piniginės

Vyriškos piniginės Pierre Cardin

Svajotojas ir kitamanis, mados revoliucionierius ir inovatorius. Šie ir daugelis kitų epitetų puikiai tinka Italijoje gimusiam prancūzų dizaineriui. Už savęs palikęs visus apribojimus, Pierre Cardin meistriškai derina žemiškąją eleganciją su kito pasaulio spalvomis ir formomis. Šio mados Maestro ranka, kuri palietusi sritis nuo automobilių iki kvepalų, žinoma neaplenkė ir vyriškų piniginių. Kaprizingu dizainu pasižyminčios Pierre Cardin piniginės, pabrėžia Jūsų individualumą bei suteikia išskirtinės elegancijos. Visos mūsų turimos vyriškos piniginės Pierre Cardin pagamintos iš natūralios ir kokybiškos odos. Išsirink patinkančią Pierre Cardin piniginę ir tapk žingsniu aplenkęs savo laikmetį.

Naujausi straipsniai

Atrask savo stilių su Pierre Cardin vyriškais aksesuarais

ATRASK SAVO STILIŲ SU PIERRE CARDIN VYRIŠKAIS AKSESUARAIS

Šiomis dienomis mados pasaulyje vis labiau populiarėja priešingybių derinimas. Žmonės nevengia eksperimentuoti, išsiskirti iš minios, renkasi derinius, apie kurių tarpusavio susiliejimą seniau nebuvo net užsimenama. Renkantis aprangos detales norima į savo stilių įnešti ne tik modernumo, bet ir taip žavinčios praeities motyvų. Būtent tokias vertybes – naujoves ir kartu klasiką – skatina prancūzų dizainerio Pierre Cardin drabužiai bei aksesuarai vyrams.

Lietuvoje Pierre Cardin parduotuvės jau užvaldžiusios kone visus didžiuosius prekybos centrus. Nors kai kur galima rasti prekių ir moterims, pagrindiniai Pierre Cardin tinklo klientai – vyrai. Jiems čia pateikiamas didelis ne tik drabužių, bet ir aksesuarų, tokių kaip diržai, pirštinės, laikrodžiai, kepurės ar piniginės, pasirinkimas. Tam tikriems sezonams pristatomos naujos kolekcijos, kur kiekvienas vyras gali rasti sau tinkamų produktų. Šiuo metu laukiamiausia kolekcija – 2018 m. Pierre Cardin rudens-žiemos kolekcija.

Pagrindinė Pierre Cardin aksesuarų žinutė

Nors šio dizainerio drabužiai žinomi visame pasaulyje, vis dėlto daugiau dėmesio susilaukia jo sukurti aksesuarai. …

Pierre Cardin piniginės - modernios klasikos atspindys

PIERRE CARDIN PINIGINĖS - MODERNIOS KLASIKOS ATSPINDYS

Kiekvienam išaušta diena, kai norisi atsinaujinti automobilį, namų interjerą, garderobą ir, be abejo, piniginę. Visai nebūtinai tą darome dėl to, jog senoji itin nusidėvėjo ar suplyšo. Kartais pakankama priežastis - pasikeitę poreikiai, gyvenimo būdas, o gal tiesiog norite permainų.

Jei nusprendėte, jog dabar pats metas pasikeisti savo piniginę, rekomenduojame atkreipti dėmesį į Pierre Cardin produkciją. Tai - prekės ženklas, neabejotinai turintis ką pasiūlyti kiekvienam, kuriam rūpi ne tik elegantiškas dizainas, bet ir tvirtumas, ilgaamžiškumas ir ilgametė darbo patirtis rinkoje.

Pierre Cardin: daugiau nei 60 metų skaičiuojantis avangardas

Greičiausiai, jog šio prekės ženklo pavadinimą jau esate girdėję, kadangi tai - vieni seniausių mados namų. Įkurti 1950 metais Prancūzijoje, šie mados namai nuo pat įsikūrimo pasižymėjo žemiškos elegancijos ir inovatyvumo deriniu, žavėjusiu daugybę patenkintų klientų.

Piniginės - toli gražu nėra vienintelė sritis, kurioje pasižymi Pierre Cardin: drabužiai, kvepalai ir net automobiliai yra tai, kuo …