Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Pirkimo taisyklės

Ačiū, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje. Siekdami užtikrinti sklandų parduotuvės veikimą, parengėme Jums pirkimo ir naudojimosi šia internetine parduotuve taisykles. Prašome su jomis susipažinti ir jų laikytis. Naudojantis mūsų parduotuve, rekomenduojame visuomet vadovautis šioje parduotuvėje paskelbta oficialia informacija.

1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato bendrąsias naudojimosi VyriskosPinigines.lt internetine parduotuve (toliau – Parduotuvė), esančios internetiniu adresu https://www.vyriskospinigines.lt, sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai Parduotuvės klientas renkasi, užsako ir perka Parduotuvėje siūlomas prekes ar bet kaip kitaip naudojasi Parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

 

2. Parduotuvė vykdo prekybą ir prekes pristato tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją yra derinamas atskirai ir visais atvejais kainuoja 35 €.

 

3. Teisę pirkti Parduotuvėje siūlomas prekes turi fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 16 metų, jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą ir juridiniai asmenys.

 

4. Užsakant ir perkant prekes, Parduotuvė prašys Jūsų nurodyti prekių pristatymui reikalingus duomenis: vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitus būtinus duomenis. Jūs atsakote už savo pateikiamų duomenų teisingumą. Parduotuvė patvirtina, kad Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo, pristatymo ir sąskaitų išrašymo tikslais.

 

5. Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su apmokėjimo už prekes (Apmokėjimas), prekių pristatymo (Pristatymas), prekių grąžinimo (Prekių grąžinimas), garantijų (Garantijos) tvarkomis ir šiomis Taisyklėmis.

 

6. Talpindami savo atsiliepimą Parduotuvėje, Jūs patvirtinate ir užtikrinate, kad Jūsų atsiliepimas nepažeidžia ir nepažeis jokių trečiųjų asmenų teisių bei prisiimate atsakomybę dėl savo veiksmų, kurie pažeistų aukščiau nurodytus patvirtinimus.

 

7. Parduotuvė turi teisę šalinti atsiliepimus, pažeidžiančius LR teisės aktus, kitų asmenų teises, ar šias taisykles. Taip pat Parduotuvė pasilieka teisę savo nuožiūra šalinti bet kokius atsiliepimus.

 

8. Susipažindami su šiomis Taisyklėmis, Jūs patvirtinate, jog esate informuotas ir sutinkate, kad naršant Parduotuvėje, Jūsų kompiuteryje gali būti patalpinti slapukai (angl. “cookies”).

 

9. Griežtai draudžiama: naudoti, kopijuoti, platinti, atkurti Parduotuvėje esančią informaciją ar jos turinį be Parduotuvės sutikimo, naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti Parduotuvės darbui ar kitais veiksmais trikdyti Parduotuvės veiklą.

 

10. Parduotuvė pasilieka teisę tikslinti ir koreguoti šias Taisykles. Atsiradus naujiems Taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

 

11. Informuojame, kad kilus ginčui dėl šioje parduotuvėje pirktos prekės, galite pasinaudoti šia svetaine ir rasti ginčo spendimo būdą ne teisme.