Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Suteikiamos garantijos

Pinigų grąžinimo garantija

30 dienų Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jeigu Jums netiko nusipirktos kokybiškos prekės dydis, spalva, modelis ar realybėje prekė atrodo ne taip patraukliai kaip nuotraukoje, be ilgų procedūrų mes ją pakeisime kita preke arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos. Tiesiog informuokite mus per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos.

Prekių kokybės garantija

24 mėn. Prekių grąžinimo ir kokybės garantijos

Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl visoms prekėms suteikiame net 24 mėn. grąžinimo ir kokybės garantijas. Jei būsite nepatenkinti nusipirktos prekės kokybe - informuokite mus. Mes garantuojame, kad per 24 mėn. nusipirktas prekes galite grąžinti arba pakeisti be jokių ilgų procedūrų.

Aptarnavimo garantija

Aptarnavimo garantija

Turite klausimų? Garantuojame, kad galite paskambinti ir užduoti mums klausimus telefonu 7 dienas per savaitę nuo 08:00 iki 20:00 valandos. Tuo atveju jei telefono linija užimta ar Jums nepavyksta prisiskambinti – patogų sau pokalbiui laiką nurodykite SMS žinutėje ar el. paštu, tuomet Jums perskambinsime mes.

Duomenų saugumo garantija

Duomenų saugumo garantija

Mes įsipareigojame saugoti Jūsų privatumą bei garantuojame, kad Jūsų asmeninė informacija nebus perduota trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kuomet Jūsų informacijos perdavimas yra būtinas ar privalomas, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Mes nekaupiame Jūsų prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.