Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

Universaliausia dovana vyrui - kokybiška piniginė

UNIVERSALIAUSIA DOVANA VYRUI - KOKYBIŠKA PINIGINĖ

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Dovanoti visada malonu, tačiau geriausios dovanos idėjų generavimo procesas gali būti kiek sunkesnė užduotis. Viskas daug paprasčiau, kai dovaną reikia išrinkti moteriškos giminės atstovei. Pripažinkime, jei ieškome dovanos moteriai, galimų pasirinkimų spektras - itin platus. Su dovanomis vyrams - gerokai sudėtingiau. Garantuotai prireiks daugiau laiko ir galvos sukimo tam, kad galėtumėte sugalvoti tinkamą dovaną vyrui.

Vis dėlto, egzistuoja keletas itin universalių variantų, tiksiančių beveik kiekvienam vyrui. Jei ieškote dovanos vyriškos giminės asmeniui, vyriška piniginė - viena geriausių ir saugiausių alternatyvų. Šiuo atveju visai nesvarbu, ar žmogus, kuriam ieškote dovanos, yra jums labai artimas, o gal tik geras pažįstamas, piniginė - itin universalus ir kiekvienam reikalingas aksesuaras.

Kodėl piniginė?

PRAKTIŠKUMAS. Kaip žinia, vyrai yra laikomi gerokai praktiškesniais nei moterys, todėl ir jiems skirtos dovanos turėtų atitikti šį vieną svarbiausių kriterijų. Pasirinkę šią vyrišką dovaną, pataikysite tiesiai į dešimtuką, kadangi tokią dovaną vyras iškart galės naudoti nepergyventi, jog namai užgriozdinami nereikalingais daiktais.

STILINGUMAS. Be to, kad originalios piniginės - kiekvienam reikalingas ir funkcionalus daiktas, jos dar ir puikus stiliaus akcentas. Kaip ir vyriškas laikrodis, šis aksesuaras atspindi vyro gyvenimo būdą ir stilių. Prieš rinkdamiesi modelį, gerai apgalvokite, kaip žmogus rengiasi, ką veikia laisvalaikiu, kokį gyvenimo būdą propaguoja. Tai apmąsčius bus gerokai lengviau suprasti, koks piniginės modelis jam bus pats tinkamiausias.

PASIRINKIMŲ GAUSA. Didelis privalumas - platus pasirinkimo spektras. Jei jau nusprendėte, jog norite dovanoti vyrišką piniginę, užtikriname, jog neabejotinai rasite būtent tokią, kokia, jūsų manymu, tiktų tam žmogui. Šiuo metu įvairių tipų, dizaino, spalvų ir medžiagų pasiūla itin didelė.

Norėdami sutaupyti laiko ir galėti palyginti skirtingų gamintojų siūlomą produkciją, rekomenduojame vyrišką piniginę rinktis internetu. Išvengsite eilių parduotuvėse ir išsirinksite tinkamiausią variantą neiškeldami kojos iš namų.

ORGANIZUOTUMAS. Tikriausiai bent kartą gyvenime esate matę vyrus, kurie net neturi savo piniginių: kupiūras ir metalinius pinigus nešiojasi švarko ar kelnių kišenėse. Nieko blogo tame nėra, tačiau iš to galime suprasti, jog vyras nėra labai organizuotas. Pamėginkite išrinkti geriausią dovanos variantą pagal vyro stilių ir gyvenimo būdą - gali būti, jog tokia dovana bus puiki paskata atsikratyti įpročio pinigus nešioti kišenėse ir būti labiau organizuotam šiuo klausimu. Piniginės naudojimas padeda įvesti tam tikrą tvarką ir lengviau orientuotis, kiek turima pinigų bei kiek išleidžiama.

Į ką atsižvelgti renkantis piniginę?

Medžiaga. Renkantis piniginę iš plataus asortimento, galite sau pasilengvinti darbą, sugalvoję, kokia medžiaga jus labiausiai domina. Žinoma, labiausiai vertinama medžiaga dėl savo patvarumo yra laikoma oda, tačiau odinė piniginė nebūtinai tiks tam žmogui, kuriam ieškote dovanos. Galbūt jis griežtai pasisako už gyvūnų teises ir nepripažįsta natūralios odos gaminių? Tuomet galite rinktis dirbtinę odą. Tuo tarpu, jei ieškote piniginės jaunam vyrui ar vaikinui, pagalvokite ir apie nailoninius bei plastmasinius variantus - galbūt tokios labiausiai tiks to žmogaus gyvenimo būdui.

Spalva. Kaip taisyklė, renkantis vyrišką aksesuarą, spalvų pasirinkimas nėra toks platus, koks būtų renkantis moterišką. Vyriškų piniginių asortimente dominuoja rudos ir juodos spalvos atspalviai. Neabejotinai rasite ir kitų spalvų - ryškių, gal net auksinių ar sidabrinių, tačiau, renkantis dovaną, vis dėlto rekomenduojama apsistoti ties klasikinių spalvų variantais, kurie bus “saugūs” ir neleis jums suklysti. Tiek juoda, tiek ruda spalvos yra klasikinės, kiekvienam įtikti ir patikti galinčios, todėl per daug nesukite galvos - tikrai nesuklysite.

Tipas. Jei jau išsirinkote piniginės spalvą bei tinkamiausią medžiagą, beliko nuspręsti, koks tipas jums reikalingas. Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos, yra pakankamai išsiblaškęs, galbūt yra linkęs pamesti daiktus, rekomenduojama apsižvalgyti gražių variantų, turinčių užtrauktuką. Jei žinote, kad vyras turi krūvą įvairiausių banko, nuolaidų ar vizitinių kortelių, įsitikinkite, jog piniginė turi pakankamai vietos visoms joms susidėti.

Taigi, atsižvelgus į pateiktas rekomendacijas, piniginės rinkimosi procesas dovanai gerokai palengvės. Vis dėlto, pats svarbiausias patarimas, kurio nederėtų užmiršti, - tinkamai paruoškite namų darbus ir pasidomėkite to žmogaus, kuriam ieškote dovanos, įpročiais, stiliumi ir gyvenimo būdu - pamatysite, paieškos procesas bus dar paprastesnis, o vyras, gavęs dovaną, neabejotinai apsidžiaugs.

 

Susiję straipsniai

Geriausia dovana vyrui - piniginė?

Teisinga piniginės priežiūra

Piniginės istorija

Kaip gimsta rankų darbo piniginė

3 populiariausi vyriškų piniginių stiliai

Perkant dovaną vyrui

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę – koncentruotas gidas

Tinkama piniginė reikiamam darbui

Komentarai

Šis straipsnis dar neturi komentarų.

Pridėti komentarą