Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

Teisinga piniginės priežiūra

TEISINGA PINIGINĖS PRIEŽIŪRA

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Piniginės pagamintos iš natūralios odos, turi ypatingą žavesį, kurio kitos piniginės neturi. Tikriausiai, taip yra dėl prigimtinių odos savybių, kurių kitos medžiagos, tiesiog neturi. Oda yra stipri ir tinkamai išdirbta, gali pasižymėti dideliu ilgaamžiškumu. Oda turi tik sau būdingą kvapą ir pojūtį. Kokybiška piniginė, signalizuoja aplinkiniams, kad jos šeimininkas vertina ir supranta odą.

Kita vertus, oda yra natūralus produktas, todėl kaip ir viskas gamtoje - oda sensta ir dėvisi. O dabar tiesiog pagalvokim kiek mūsų piniginei kiekvieną dieną tenka iškentėti. Dažniausiai pinigines nešiojame galinėje kišenėje, kurioje ji nuolat trinama. Per vieną dieną, piniginė gali net keletą kartų pakeisti savo aplinką iš šiltos ir sausos į drėgną ir atvirkščiai...., akivaizdu, kad tai nėra sąlygos, kuriomis esant natūralus produktas neprižiūrimas gali išlaigyti ilgą laiką. Taigi, norint savo vyrišką piniginę išlaikyti patrauklią ir gražią ilgesnį laiką, reikėtų žinoti keletą dalykų apie piniginės priežiūrą. Ką daryti jei piniginė tapo per drėgna? Ką daryti jai piniginė susipurvino ir odą reikia išvalyti? Ar žinote, kad jūsų piniginės oda langvai išsitempia, tačiau vėlaiu ją sunku sutraukti?

Patarimas Nr. 1. Jei piniginė tampa per drėgna

Per dregna vyriska pinigine

Jei piniginės oda tampa per drėgna – nusausinkite ją iš lėto ir neskubėdami. Nusausinant piniginę, laikykite ją atokiau nuo stiprių šilumos šaltinių, kadangi greitai ir staigiai sausėjanti oda, pakeičia savo cheminę struktūrą ir tampa susiraukšlėjusi bei mažiau elastinga. Taigi tam, kad oda išlaikytų visas savo savybes, odines pinigines reikia sausinti kambario temperatūroje.

Patarimas Nr. 2. Jei piniginė susipurvina

Purvina vyriska pinigine

Jei piniginė susipurvina, paprasčiausiai reikėtų su drėgna šluoste ją išvalyti. Iš tiesų nieko sudėtingo ir neįprasto čia nėra. Paprastai kokybiškos odinės piniginės išsivalo lengvai. Tačiau valant, reikėtų vengti naudoti muilą ar kitas chemines priemones.

Patarimas Nr. 3. Jūsų piniginės oda lengvai išsitempia, bet sunkiai susitraukia

Issitempus vyriska pinigine

Visiškai teisingai. Natūrali oda pasižymi elastingumu ir gali puikiai prisitaikyti lengvai išsitempdama. Tačiau išsitempusi oda atgal nesusitraukia. Taigi jei savo piniginę nuolat perpildysite nereikalingais daiktais, piniginės oda išsitemps, tačiau jau niekada nebegrįš į buvusia kondiciją. Tiesiog stenkitės neperpildyti savo piniginės.

Taigi, laikantis keleto patarimų, jūsų odinė piniginė ilgą laiką išliks tokios kondicijos, kurios ją nusipirkote. Jeigu pinigine bus nuolat rūpinamasi, laikui bėgant ji įgys ypatingą žavesį, rodantį, kad šios piniginės šeimininkas supranta odą ir vertina kokybiškus odos gaminius.

 

Susiję straipsniai

Geriausia dovana vyrui - piniginė?

Universaliausia dovana vyrui - kokybiška piniginė

Piniginės istorija

Kaip gimsta rankų darbo piniginė

3 populiariausi vyriškų piniginių stiliai

Perkant dovaną vyrui

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę – koncentruotas gidas

Tinkama piniginė reikiamam darbui

Komentarai

Paskelbė: Vilius

Naudingas straipsnis.

Pridėti komentarą