Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

Perkant dovaną vyrui

PERKANT DOVANĄ VYRUI

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Rasti tinkamą dovaną vyrui – nelengva užduotis. Ir ne todėl, kad vyriškų aksesuarų pasirinkimas būtų mažas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad dauguma vyrų savo išvaizdos detalėms daug dėmesio neskiria, tačiau iš tiesų, yra tam tikros aksesuarų kategorijos, kurioms vyrai abejingi nėra.

Kodėl vyriški aksesuarai?

Atsakymas labai paprastas – vyriškiems aksesuarams dydis nėra labai svarbus, todėl juos daug paprasčiau pasirinkti. Pavyzdžiui batai ar drabužiai yra gan sudėtingi pirkiniai, nes juos renkantis reikia labai gerai žinoti žmogaus dydį arba matuotis. Prašovus pro šalį nors truputį, gautą dovaną tektų grąžinti, kas žinoma nėra pati maloniausia procedūra pasaulyje.

Tinkamas stilius

Nors kai kam tai gali pasirodyti kiek netikėta, tačiau kiekvienas vyras turi savo skonį. Kadangi kiekvieno vyro skonis skirtingas, vyriškus aksesuarus reikėtų rinktis atsižvelgiant į specifinius reikalavimus. Geriausia dovana – tinkamo stiliaus dovana. Galbūt vienas vyras mėgsta rafinuotą ir prabangų stilių, o kitas priešingai – mėgsta paprastus, klasikinius daiktus.

Geriausia dovana – tai daiktas kurio trūksta

Reikėtų paminėti, kad matomai geriausia dovana – tai daiktas kurio trūksta. Jei pastebėjote, kad jūsų vyras paskutiniu metu savo grynuosius pinigus laiko kišenėje, gal būt jam reikia vyriškos piniginės? Jei pastebite, kad jūsų vyro seniau naudoti aksesuarai pradingo, galbūt ne prošal būtų juos atnaujinti?

Kokybiška dovana

Padovanotas vyriškas aksesuaras privalo būti kokybiškas ir patvarus dėl keleto priežasčių. Pirma vyrai nėra linkę savo aksesuarus keisti dažnai, todėl reikėtų pasirūpinti, kad dovana, pavyzdžiui vyriška piniginė, būtų kokybiška ir ilgaamžė. Antra kokybiška dovana užtikrins, kad ji jūsų vyrą puoš daug metų.

Kur pirkti?

Laikas tampa vis brangesnis. Todėl jei neturite daug laisvo laiko, geriausia išeitis būtų pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis. Pavyzdžiui, jei dovanų nusprendėte pirkti vyrišką piniginę, ją įsigysite daug greičiau ir paprasčiau internete nei piniginės ieškotumėte paprastose fizinėse parduotuvėse.

 

Susiję straipsniai

Geriausia dovana vyrui - piniginė?

Universaliausia dovana vyrui - kokybiška piniginė

Teisinga piniginės priežiūra

Piniginės istorija

Kaip gimsta rankų darbo piniginė

3 populiariausi vyriškų piniginių stiliai

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę – koncentruotas gidas

Tinkama piniginė reikiamam darbui

Komentarai

Šis straipsnis dar neturi komentarų.

Pridėti komentarą