Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

Geriausia dovana vyrui – piniginė?

GERIAUSIA DOVANA VYRUI – PINIGINĖ?

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Švenčių laikotarpiai visada pasižymi ne tik džiaugsmu ir šventine nuotaika, bet ir stresu, kadangi kiekvienais metais vis nežinome ką padovanoti patiems artimiausiems. Yra begalė dovanų idėjų moterims – niekada nebus per mažai kvepaliukų ar makiažo priemonių. Tačiau didžiausia dilema iškyla ieškant dovanos vyrui. Ką naujo padovanoti, kai kojinių ir kaklaraiščių jau pilni namai?

Gal padovanokime piniginę?

Viena iš vis labiau plintančių dovanų idėjų – vyriška piniginė. Tai originali ir praktiška dovana, kurią vyrai naudos kiekvieną dieną pakankamai ilgą laiko tarpą. Geriausia dalis ta, kad šiomis dienomis piniginių pasirinkimas yra begalinis. Tinkamą dydį ir stilių galima rasti kiekvienai išskirtinei asmenybei, o kur dar įvairių gamintojų pasirinkimas. Kainų įvairovė „piniginių pasaulyje“ taip pat bus įkandama visiems. Visa tai sudėjus į viena klausiame – argi tai ne puiki dovana?

Dar viena svarbi tokios dovanos pusė – tai ne tik piniginė, kurioje laikome savo pinigus, korteles, nereikalingus popierėlius ir šeimos narių nuotraukas, bet ir dėmesį atkreipiantis aksesuaras. Taip, kaip žmonės vieni kitus vertina pagal jų išvaizdą ar stilių, taip apie žmogų galima daug pasakyti ir pažvelgus į jo piniginę. Tad perkant piniginę svarbi ne tik jos kaina ir kokybė, bet ir jos išorinės savybės.

Kokios piniginės šiuo metu populiariausios?

Kalbant apie tai, kas šiuo metu yra stilinga tarp vyriškų piniginių, situacija yra gana pastovi – jau ilgą laiką populiarumo viršūnėje laikosi odinės vyriškos piniginės. Odinės originalios piniginės suteikia savininkui prabangos, solidumo pojūtį. Taip itin tinkama piniginė vyrams, mėgstantiems klasikinį stilių. Taip pat svarbu nepamiršti, kad tai vienos ilgaamžiškiausių piniginių, tad oda yra ne tik puikus pasirinkimas stiliaus atžvilgiu, bet ir žvelgiant ir praktiškumo prizmės. Tačiau skirtingi žmonės turi skirtingus poreikius, tad tiems, kurie nenori odos – tikrai neteks nusivilti. Šiuo metu galima rasti daugybę įvairių, pavyzdžiui, sportinio stiliaus piniginių, kurios taip pat yra labai patvarios, išskirtinės ir puikiai atlieka saugojimo funkciją.

Mėgstantiems daug judėti ir tuo pat metu nešiotis svarbiausius daiktus yra gaminamos piniginės, kurias galima prisitvirtinti prie diržo ar kelnių. Tad galima drąsiai sakyti, kad piniginių pasaulyje kiekvienas gali rasti savo „vienintelę“. Renkantis piniginę kitam žmogui svarbu nesusipainioti ir parinkti tokio tipo piniginę, su kokia gavėjas jaučiasi patogiausiai. Yra išskirti trys piniginių tipai: horizontalios piniginės, vertikalios bei piniginės kupiūroms. Pastarosios dažniausiai yra ilgesnės, kad kupiūros išliktų nesulankstytos. Taip pat reikėtų žinoti, kaip žmogus, kuriam ketinate dovanoti naują piniginę, ja naudojasi? Ar jis turi daugybę įvairių kortelių ir nori jas visas nešiotis vienu metu? O galbūt jam svarbu tik tai, kad grynieji liktų nesusiglamžę? O galiausiai, galbūt jam patinka tik tokios piniginės, kurios lengvai telpa į kišenę ir nesukelia nereikalingo galvos skausmo, kai nežinai kur tą didelę piniginę padėti?

Ar tikrai svarbi piniginės spalva?

Dažnai kyla klausimas – ar svarbu parinkti tinkamą spalvą? Kad piniginė atrodytų estetiškai ir papildytų vyro stilių, o ne iš jo atimtų žavesio, spalvą reikėtų parinkti atsakingai. Vyriškos piniginės dažniausiai derinamos prie vyro batų, diržo arba portfelio spalvos, tad dažniausiai vyrauja tamsesni piniginių atspalviai – juodi, pilki arba rudi. Tačiau tai nėra taisyklė ir visada gali būti išimčių. Jeigu žmogus, kuriam planuojate dovanoti piniginę nebijo išsiskirti iš minios, mėgsta eksperimentuoti ir mano, kad klasika jau visiems pabodo, tokiam žmogui piniginės rinkimas bus tikra pramoga. Tokiam žmogui galima dovanoti ryškių spalvų arba įmantriais raštais papuoštas pinigines. Kaip jau buvo minėta anksčiau, piniginė turi atitikti žmogaus charakterį, o charakteris – piniginę.

Pabaigai

Apibendrinant galime drąsiai sakyti, kad vyrui piniginė yra ne tik praktiška ir naudinga dovana, bet ir būdas parodyti kaip gerai tą žmogų pažįsti. Ir pripažinkime, kojinės ir dar vienas naujas kaklaraištis pasimes pernelyg greitai, o piniginė tarnaus ilgą laiko tarpą ir nuolat primins apie ją padovanojusį žmogų.

 

Susiję straipsniai

Universaliausia dovana vyrui - kokybiška piniginė

Teisinga piniginės priežiūra

Piniginės istorija

Kaip gimsta rankų darbo piniginė

3 populiariausi vyriškų piniginių stiliai

Perkant dovaną vyrui

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę – koncentruotas gidas

Tinkama piniginė reikiamam darbui

Komentarai

Šis straipsnis dar neturi komentarų.

Pridėti komentarą