Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

Atrask savo stilių su Pierre Cardin vyriškais aksesuarais

ATRASK SAVO STILIŲ SU PIERRE CARDIN VYRIŠKAIS AKSESUARAIS

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Šiomis dienomis mados pasaulyje vis labiau populiarėja priešingybių derinimas. Žmonės nevengia eksperimentuoti, išsiskirti iš minios, renkasi derinius, apie kurių tarpusavio susiliejimą seniau nebuvo net užsimenama. Renkantis aprangos detales norima į savo stilių įnešti ne tik modernumo, bet ir taip žavinčios praeities motyvų. Būtent tokias vertybes – naujoves ir kartu klasiką – skatina prancūzų dizainerio Pierre Cardin drabužiai bei aksesuarai vyrams.

Lietuvoje Pierre Cardin parduotuvės jau užvaldžiusios kone visus didžiuosius prekybos centrus. Nors kai kur galima rasti prekių ir moterims, pagrindiniai Pierre Cardin tinklo klientai – vyrai. Jiems čia pateikiamas didelis ne tik drabužių, bet ir aksesuarų, tokių kaip diržai, pirštinės, laikrodžiai, kepurės ar piniginės, pasirinkimas. Tam tikriems sezonams pristatomos naujos kolekcijos, kur kiekvienas vyras gali rasti sau tinkamų produktų. Šiuo metu laukiamiausia kolekcija – 2018 m. Pierre Cardin rudens-žiemos kolekcija.

Pagrindinė Pierre Cardin aksesuarų žinutė

Nors šio dizainerio drabužiai žinomi visame pasaulyje, vis dėlto daugiau dėmesio susilaukia jo sukurti aksesuarai. Visi Pierre Cardin aksesuarai pasižymi aukštu mados ir kokybės santykiu. Labai dažnai kokybė pirkėjams yra pats svarbiausias kriterijus įsigyjant naują produktą, tad šio dizainerio darbai yra labai vertinami. Gaminant aksesuarus, jie pirmu numeriu laiko kokybės užtikrinimą, o tik vėliau stengiasi perteikti savo žinutę bei išskirtinumą. Būtent dėl šios strategijos Pierre Cardin ženklas yra visiems žinomas ir nuolat įtraukia naujų gerbėjų.

Kokia pagrindinė Pierre Cardin žinutė? Vyriškumas, stiprybė, drąsa, kokybė, klasika ir modernumas. Čia svarbiausia užduotis yra išreikšti save, nesislėpti minioje, įrodyti sau bei kitiems savo išskirtinumą, kurio negalima slėpti – juo reikia didžiuotis. Juk tai, ką mes dėvime kasdien nėra tik atsitiktiniai pasirinkimai. Savo stiliumi stengiamės išreikšti dalelę savęs, tad labai svarbu pasirinkti tam tinkamas priemones. Šioje situacijoje galima šimtu procentu pasikliauti Pierre Cardin gaminiais.

Aksesuarų galybė šio dizainerio rankose – išskirtinai didelė. Geriausia tai, kad net ir patys išrankiausi pirkėjai čia ras kažką, kas jiems patiks. Visi gaminiai alsuoja vyriškumu ir prabanga, tačiau vieni aksesuarai atrodo kuklesni už kitus, nors kokybės skalėje visi jie yra vienodi. Didelio populiarumo susilaukia Pierre Cardin laikrodžiai. Vien į juos pažvelgus galima įžvelgti garsaus kūrėjo braižą. Tai produktai, sukurti ne pilkai masei, o išskirtinei, stipriai asmenybei. Šią žinutę perduoda ir kiti dizainerio gaminiai.

Populiariausi Pierre Cardin aksesuarai yra vyriškos piniginės

Vieni populiariausių Pierre Cardin aksesuarų yra vyriškos piniginės, su kuriomi galite susipažinti čia. Pagrindiniu šio dizainerio piniginių išskirtinumu laikomas jų ilgaamžiškumas ir patikrinta kokybė. Natūrali oda suteikia piniginei klasikos dvelksmą, o skirtingi dizainai sukuria prabangos įspūdį. Šias pinigines dažniausiai renkasi vyrai, kuriems rūpi savo aprangoje išlaikyti vyriškumą bei nesenstantį klasikos pojūtį. Tai labai svarbu, nes juk piniginė – labai svarbi detalė kiekvieno vyro stiliuje. Ji perteikia kur kas daugiau negu tik faktą, kokiu dizainerio vardu pirkėjas domisi. Piniginė atskleidžia asmenybę, stilių, gali daug pasakyti apie žmogaus įpročius ar netgi po perkamąją galią. Tad įsigijus vieną iš Pierre Cardin piniginių prašauti neįmanoma – šie gaminiai išryškina pačias geriausias ir patraukliausias vyro savybes.

Svarbu tai, kad šio gamintojo piniginių pasirinkimas yra itin didelis, tad kad ir kokie skirtingi būtų pirkėjų poreikiai, visi čia ras sau tinkantį produktą. Skirtingi dydžiai, spalvos ir funkcijos tik palengvina pasirinkimą. Belieka tik pasiduoti instinktams ir leistis į savo piniginės medžioklę. Juk tai nebus tik daiktas, skirtas laikyti pinigams arba kortelėms. Tai stiprus pareiškimas, stiliaus detalė ir kiekvieno vyro išskirtinumo ženklas.

Norintiems taip pat įsigyti vieną iš Pierre Cardin ženklo piniginių, kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia Jūsų lauks ne tik didelis pasirinkimas, bet ir neginčytina kokybė, vyriškumo dvelksmas bei modernumo ir klasikos mišinys.

 

Susiję straipsniai

Pierre Cardin piniginės - modernios klasikos atspindys

Komentarai

Šis straipsnis dar neturi komentarų.

Pridėti komentarą