Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie privatumo politiką. Sutinku

Jūsų krepšelis: 0 prekių €0.00

Mūsų blogas

3 populiariausi vyriškų piniginių stiliai

3 POPULIARIAUSI VYRIŠKŲ PINIGINIŲ STILIAI

Paskelbta: | Kategorija: | Autorius:

Žmonės pastebi detales, ypač moterys. Todėl nesvarbu ar esate studentas, ar pasiturintis žmogus – tiesiog privalote turėti padorią piniginę. Piniginė turi atitikti jos savininko gyvenimo būdą ir atlikti visas funkcijas, kurios yra būtinos. Ne paslaptis, kad daugeliu atveju vyriškos piniginės pasirinkimas paprastai užbaigiamas tada, kai nusprendžiama piniginė bus juodos ar rudos spalvos. Tačiau pažvelgus atidžiau, vyriškų piniginių įvairovė yra didelė ir šiame straipsnyje apžvelgsime 3 populiariausius piniginių vyrams stilius, iš kurių kiekvienas vyras tikrai išsirinks sau tinkančią.

1. Dviejų dalių piniginė

Dvieju daliu vyriska pinigine

Klasikinė dviejų dalių piniginė nereikalauja atskiro pristatymo, kadangi tai pats populiariausias stilius. Šio stiliaus piniginės paprastai turi skyrius kreditinėms kortelėms talpinti, keletą paslėptų skyrių, skyrius gryniesiems pinigams ir monetoms ir kai kada ID kortelių skyrius. Tiesą sakant, daugelis vyrų renkasi būtent šio tipo pinigines, kadangi jos neužima daug vietos, tačiau yra pakankamai talpios ir funkcionalios. Mūsų vyriškų piniginių parduotuvėje rasite didelį šio stiliaus piniginių pasirinkimą.

2. Trijų dalių piniginės

Triju daliu vyriska piniginė

Tai kitas pakankamai populiarus piniginių stilius. Trijų dalių vyriškos piniginės nuo dviejų dalių piniginių skiriasi tuo, kad... atspėjote, o gi turi papildomą, trečia dalį. Papildoma dalis leidžia patalpinti daugiau mokėjimo kortelių ir kitų dokumentų, tačiau tai reiškia, kad tokia piniginė yra žymiai didesnė ir sunkesnė, todėl ji nėra populiari aktyvių žmonių tarpe. Mūsų vyriškų piniginių parduotuvėje rasite didelį šių piniginių pasirinkimą.

3. Plonos piniginės ir mokėjimo kortelių dėklai

Plonos vyriskos piniginės

Vyrams, kurie nemėgsta nešiotis daug grynųjų pinigų, o vietoje to teikia pirmenybę mokėjimo kortelėms, labiausiai turėtų patikti plonos piniginės ar net mokėjimo kortelių dėklai. Šio stiliaus piniginės yra specialiai pasiūtos taip, kad užimtų kuo mažiau vietos, bet vis tiek galėtų priglausti visas mokėjimo ir kai kuriais atvejais ID korteles. Mokėjimo kortelių dėklai, iš esmės yra labai panašūs į plonas pinigines tik neturi galimybės talpinti popierines kupiūras.

Taigi, kiekvienas iš paminėtų stilių yra savaip išskirtinis, todėl renkantis piniginę visų pirma reikėtų atsižvelgti į asmeniniu poreikius. Beje visai nebloga idėja būtų įsigyti ir keletą piniginių, jas išbandyti ir nuspręsti kada, kokiais atvejais ir koks stilius yra priimtiniausias.

O koks stilius priimtiniausias jums?

 

Susiję straipsniai

Geriausia dovana vyrui - piniginė?

Universaliausia dovana vyrui - kokybiška piniginė

Teisinga piniginės priežiūra

Piniginės istorija

Kaip gimsta rankų darbo piniginė

Perkant dovaną vyrui

Kaip išsirinkti tinkamą vyrišką piniginę – koncentruotas gidas

Tinkama piniginė reikiamam darbui

Komentarai

Šis straipsnis dar neturi komentarų.

Pridėti komentarą