Vyriška piniginė Wild, HNR089

Vyriška piniginė Wild, HNR089

Prekės kodas: HNR089

Prekės ženklas: Wild

18.00

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Ši Vokietijoje gimusi vyriška Wild piniginė, pasiūta iš tvirtos ir puikiai išdirbtos natūralios galvijų odos, todėl yra itin patikima ir išlaiko net pačius ekstremaliausius išbandymus.

Ši vyriška piniginė turi 2 skyrius popierinėms kupiūroms, kurie yra pakankamai talpūs, kad juose tilptų visų nominalų eurai.

Mokėjimo, nuolaidų, klubų narystės korteles galėsite sutalpinti į 7 įrengtus skyrius kortelėms, o monetas ir metalinius eurus galima sutalpinti užsegamame skyriuje monetoms.

Piniginėje įrengti 3 skaidriūs skyriai, dokumentams, teisėms ir asmens tapatybės kortelei susidėti.

Piniginė turi ir 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Šios Wild piniginės matmenys: ilgis - 12,5 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Ši Wild piniginė yra įpakuota įprastoje dėžutėje.