Vyriška piniginė Vieenza, HNJ073

Vyriška piniginė Vieenza, HNJ073

Prekės kodas: HNJ073

Prekės ženklas: Vieenza

23.00

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Klasikinės vyriškos piniginės Vieenza yra gaminamos iš natūralios odos, todėl pasižymi dideliu pavarumu ir ilgaamžiškumu. Vieenza piniginės skirtos vertinantiems klasikinį stilių vyrams.

Piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms euro kupiūroms, kuriuose lengvai gali sutilpti visų nominalų eurai.

Piniginėje yra 1 skyrius monetoms ir 7 skyriai kortelėms. Kortelių skyriuose galima talpinti ir po keletą kortelių.

Piniginė turi 3 skaidrius skyrius ID kortelėms ar savo mėgstamiausioms nuotraukoms talpinti, bei 2 slaptus skyrius, kuriuose galima saugiai pasidėti svarbius dokumentus.

Ši Vieenza piniginė taip pat turi 1 atskirą užsegamą skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota paprastoje pakuotėje.