Vyriška piniginė Pierre Cardin, HUJ095

Vyriška piniginė Pierre Cardin, HUJ095

Prekės kodas: HUJ095

Prekės ženklas: Pierre Cardin

42.60

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Pierre Cardin - tai išskirtinės elegancijos vyriška piniginė, pabrėžianti kiekvieno ją nešiojančio vyro eleganciją ir išskirtini stilių.

Šioje piniginėje yra 2 talpūs skyriai popierinėms kupiūroms, kuriuose lengvai gali sutilpti visų nominalų eurai.

Taip pat, šioje Pierre Cardin vyriškoje piniginėje yra 1 užsegamas skyrius euro centams ir monetoms bei 8 talpūs skyriai plastikinėms mokėjimo kortelėms.

Piniginė turi 3 skaidrius skyrius, kuriuose galėsite patalpinti ID korteesę, vairuotojo teises ar mėgstamiausias savo nuotraukas.

Piniginė turi ir 1 slaptą skyrių, kuriame galima saugiai paslėpti svarbius dokumentus bei 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Pierre Cardin piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Pierre Cardin piniginė įpakuota firminėje dėžutėje.