Vyriška piniginė Pierre Cardin, HNJ096

Vyriška piniginė Pierre Cardin, HNJ096

Prekės kodas: HNJ096

Prekės ženklas: Pierre Cardin

42.60

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Pierre Cardin vyriškos piniginės pasižymi klasikiniu dizainu, suteikiančiu išskirtinės elegancijos.

Piniginėje yra 2 talpūs skyriai popierinėms euro kupiūroms talpinti. Juose telpa visų nominalų euro banknotai. Piniginė taip pat turi 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių, atskirti kitos šalies valiutai.

Piniginė turi 1 užsegamą skyrių monetoms ir 8 talpius skyrius plastikinėms nuolaidų ar mokėjimo kortelėms.

Įrengti 3 skaidrūs skyriai, leidžia šioje piniginėje patalpinti keletą ID kortelių ar kitų dokumentų. Šiuose skyriuose taip pat galima talpinti mėgstamiausias savo nuotraukas.

Piniginė turi ir 1 slaptą skyrių, kuriame galima saugiai paslėpti svarbius dokumentus bei 1 atskirą užtrauktuku užsegamą skyrių.

Šios Pierre Cardin piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Pierre Cardin piniginė yra įpakuota firminėje dėžutėje, todėl puikiai tinka pirkti kaip dovaną