Vyriška piniginė Pierre Cardin, HNJ094

Vyriška piniginė Pierre Cardin, HNJ094

Prekės kodas: HNJ094

Prekės ženklas: Pierre Cardin

39.50

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Pierre Cardin vyriškos piniginės, pasižymi kasdienę elegancija, kuri yra meistriškai suderinta su išskirtinėmis spalvomis bei formomis.

Ši Pierre Cardin vyriškos piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose lengvai telpa visų nominalų eurų kupiūros.

Piniginėje yra užsegamas skyrius monetoms ir 9 talpūs skyriai mokėjimo, nuolaidų ar narystės klubuose kortelėms.

Piniginė turi net 3 slaptus ir sunkiai pasiekiamus skyrius, kuriuose galima saugiai paslėpti nedidelius daiktus ar svarbius dokumentus.

Šios Pierre Cardin vyriškos piniginės pagrindiniai matmenys yra: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 1,5 cm.

Vyriška piniginė yra įpakuota firminėje Pierre Cardin prekės ženklu pažymėtoje dėžutėje.