Vyriška piniginė Harvey Miller, VNR125

Vyriška piniginė Harvey Miller, VNR125

Prekės kodas: VNR125

Prekės ženklas: Harvey Miller

28.85

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Vyriškos piniginės Harvey Miller yra gaminamos tik iš natūralios Itališkos odos, kuri apdirbama pagal senas tradicijas, todėl ilgus metus galėsite džiaugtis šia piniginė.

Harvey Miller vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms dėti, kuriuose gali sutilpti visų nominalų eurai.

Piniginėje taip pat yra 1 užsegamas skyrius monetoms ir 8 skyriai plastikinėms kortelėms talpinti.

Ši vyriška piniginė turi net 3 skaidrius skyrius, kuriuose visuomet galima patalpinti savo vairuotojo pažymėjimą, kitas korteles ar savo mėgstamiausias nuotraukas.

Piniginė taip pat turi 1 atskirą patikimai užtrauktuku užsegamą skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 10 cm, aukštis - 13 cm, storis - 2 cm.

Piniginė įpakuota elegantiškoje, Harvey Miller ženklu pažymėtoje dėžutėje, todėl puikiai tiktų kaip dovana savo vyrui.