Vyriška piniginė Harvey Miller, HUR127

Vyriška piniginė Harvey Miller, HUR127

Prekės kodas: HUR127

Prekės ženklas: Harvey Miller

28.75

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Elegantiška ir stilinga Harvey Miller vyriška piniginė pagaminta iš natūralios Itališkos odos, skirta vyrams, kurie nuoširdžiai rūpinasi savo stiliumi.

Harvey Miller vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms dėti, kuriuose gali sutilpti visų nominalų eurai.

Piniginėje įrengtas 1 užsegamas skyrius monetoms ir smulkiems centams.

Mokėjimo ir kitas plastikines korteles galėsite sutalpinti 6 skyriuose, skirtuose talpinti korteles.

Piniginė turi 3 skaidrius skyrius, kuriuose galima patalpinti asmens tapatybės (ID) korteles ar savo mėgstamiausias nuotraukas.

Piniginė turi 2 slaptus skyrius, kuriuose galima saugiai paslėpti svarbius dokumentus.

Vyriškos piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 10 cm, storis - 2 cm.

Ši vyriška piniginė turi firminę Harvey Miller dėžutę, kurioje ir yra įpakuota.