Vyriška piniginė Emporio Valentini, HNR117

Vyriška piniginė Emporio Valentini, HNR117

Prekės kodas: HNR117

Prekės ženklas: Emporio Valentini

34.80

Prekės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: NEMOKAMAI!

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Apgailestaujame, tačiau šios prekės šiuo metu neturime.

Klasikinės Emporio Valentini vyriškos piniginės yra skirtos vyrams, kurie vertina itališką kokybę bei dizainą.

Ši vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms pinigų kupiūromsdėti, kuriuose gali lengvai tilpti visų nominalų eurai.

Piniginė turi 1 užsegamą ir talpų skyrių monetoms ir smulkiems centams dėti, o 8 skyrių kortelėms, pilnai pakaks visoms turimoms banko mokėjimo ar nuolaidų kortelėms sutalpinti piniginėje.

Piniginė taip pat turi net 3 skaidrius skyrius, kuriuose siūlome patalpinti savo asmens tapatybės kortelę (ID), vairuotojo pažymėjimą ir mylimiausių namiškių nuotrauką.

Piniginėje taip pat yra 1 atskiras užsegamas skyrius.

Šios vyriškos piniginės matmenys: ilgis - 13 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2 cm.

Ši piniginė turi firminį Emporio Valentini įpakavimą.