Vyriška piniginė Ellini, HUR064

Vyriška piniginė Ellini, HUR064

Prekės kodas: HUR064

Prekės ženklas: Ellini

24.00

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Ši užsegama horizontalios formos vyriška Ellini piniginė yra pagaminta iš natūralios ir labai kokybiškos odos, todėl sėkmingai nešiosis ilgą laiką.

Ellini piniginė turi 2 skyrius euro kupiūroms dėti, kuriuose sutelpa visų nominalų eurai.

Piniginė turi 1 užsegamą skyrių euro centams ir 7 skyrius plastikinėms mokėjimo ar nuolaidų kortelėms, kuriuose galima sutalpinti ir po keletą kortelių.

Piniginė taip pat turi ir 3 skaidrius skyrius, kuriuose galima patalpinti ID korteles, vairuotojo pažymėjimą, savo mėgstamiausią nuotrauką ar kitus dokumentus.

Šioje Ellini piniginėje taip pat rasite ir 1 atskirą, patikimu užtrauktuku užsegamą skyrių.

Piniginės matmenys: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Ši Ellini vyriška piniginė įpakuota firminėje elegantiškoje dėžutėje.