Vyriška piniginė Ellini, HNR066

Vyriška piniginė Ellini, HNR066

Prekės kodas: HNR066

Prekės ženklas: Ellini

24.00

Prekės pristatymo kaina: 1€

  • Garantijos
  • Pristatymas
  • Grąžinimas
  • Savo tiekėjams keliame tik aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl šiai piniginei taikome net 24 mėn. kokybės garantiją.

    Jei šios piniginės kokybė Jūsų netenkintų, garantuojame, kad grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos arba pakeisime piniginę į kokybišką.

  • Šios piniginės pristatymo kaina: tik €1.

    Ši piniginė per 1-3 darbo dienas bus pristatyta Jums iki Jūsų namų (arba biuro) durų. Pristatymo dieną, mūsų kurjeris paskambins Jums ir suderins patogų piniginės pristatymo laiką.

  • Jei Jums netiktų šios piniginės dydis, spalva, modelis ar realybėje piniginė atrodys ne taip kaip nuotraukoje, per 30 dienų galite pakeisti šią piniginę į kitą arba grąžinsime Jums 100% sumokėtos sumos, be jokių ilgų procedūrų.

Prašome pasirinkti piniginės spalvą:

Elegantiškos Ellini vyriškos piniginės, gaminamos iš kokybiškos galvijų odos, kas garantuoja patikimumą ir ilgalaikį piniginės nešiojimą.

Ellini vyriška piniginė turi 2 talpius skyrius popierinėms kupiūroms, kuriuose telpa visų nominalų eurai.

Piniginėje rasime 1 užsegamą skyrių monetoms dėti ir 7 skyrius mookėjimo ar nuolaidų kortelėms talpinti.

Piniginėje yra 3 skaidrūs skyriai nuotraukoms ar asmens tapatybės dokumentams dėti, bei 2 slapti skyriai, kuriuose saugiai paslėpsite mažus daiktus ar nedidelius dokumentus.

Ši Ellini vyriška piniginė taip pat turi 1 atskirą, patikimai užtrauktuku užsegamą, skyrių.

Šios piniginės matmenys yra: ilgis - 12 cm, aukštis - 9,5 cm, storis - 2,5 cm.

Piniginė įpakuota elegantiškoje Ellini prekės ženklu pažymėtoje dėžutėje, todėl puikiai tinka pirkti kaip dovaną savo vyrui!